Walk-in zástěny EASY od SanSwiss pro „EASY“ sprchování

Redakce doporučuje

Walk-in zástěny jsou populárním trendem koupelny. Minimalistický design působí v koupelně svěže a vzdušně. Walk-in zástěny jsou díky svému pohodlnému vstupu oblíbené u starších lidí, ale také u mladé generace. Jsou ideální i do koupelny menších rozměrů díky své minimalistické konstrukci.

SanSwiss vyrábí Walk-in zástěny v řadách EASY, CADURA, TOP-LINE S a PUR. Walk-in zástěna EASY je dostupná v tradičním aluchromovém provedení, které se hodí do každého stylu koupelny, v kolekci BLACK LINE v matné černé barvě vaší moderní koupelny a v matné bílé barvě – kolekce WHITE LINE. Walk-in zástěna je k dispozici s čirým sklem, dále s dekory skel Shade a Brume, s dekorem Loft 69
a s dekory – mřížka, stromy, vertikální linie.

Walk-in zástěna EASY je vyrobena společností SanSwiss z 8mm bezpečnostního skla vybaveného antiplakovou úpravou AQUAPERLE pro snadnou údržbu zástěny. Walk-in zástěna EASY je dodávána včetně stabilizační vzpěry – jako standard, lze objednat i další vzpěry – rohovou nebo stropní. Walk-in zástěny EASY mají vyrovnávací profil pro zajištění stability.

Walk-in zástěna EASY je dostupná jako samostatná pevná stěna nebo jako kombinace dvou bočních stěn. Walk-in zástěna EASY vypadá dokonale se sprchovou vaničkou LIVADA.

Novinkou v sortimentu SanSwiss je pohodlný stojan včetně držáku ručníku a úložných boxů.
Walk-in zástěna EASY od SanSwiss je tím nejlepším řešením pro EASY sprchování. Navštivte webové stránky SanSwiss a zjistěte mnohem více!

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články