Užijte si pohodlí s ohledem na budoucnost

Redakce doporučuje

Snižte své provozní náklady a vytápějte ekologičtěji – s udržitelnou a inovativní technologií tepelných čerpadel. Pro lepší klima ve vašich domovech i všude kolem. Dnes, iv budoucnosti.

O většině tepelných čerpadel a zásobníků teplé vody lze trochu zveličeně říci, že jsou to jen takové „bílé krabice“. Vytváří však důležitou příjemnou atmosféru u vás doma. Spolehlivá, vysoce efektivní a cenově dostupná řešení pro vytápění, chlazení a přípravu teplé vody od značky Protherm jsou #vícesbílekrabice. Jedná se o nejmodernější technologie pro váš domov, které myslí na udržitelnost i na vaše budoucí každodenní pohodlí.

Inteligentní technologie

Poznejte technologie budoucnosti, které jsou pro všechny, nejen pro ekologické nadšence. Ušetří vaše náklady na vytápění a sníží uhlíkovou stopu. Přesně taková jsou tepelná čerpadla značky Protherm. Bez ohledu na to, zda se jedná o novostavby nebo rekonstrukce, je to správné rozhodnutí pro životní prostředí i vaši peněženku. Výsledkem bude maximální pohodlí u vás doma. Dokáží totiž zajistit vytápění v zimě, chlazení v létě a přípravu teplé vody po celý rok. Jsou šetrné k přírodě, využívají až 75% energie z obnovitelných zdrojů, tedy z energie ze vzduchu. Přinášejí úsporu hned z více stran. Nízkých provozních nákladů dosahují díky snížené spotřebě energií a díky dlouhé životnosti i kvalitě mají i nižší náklady na servis.

Pro maximální pohodlí

Jedním z nejmodernějších, cenově přijatelných řešení je tepelné čerpadlo GeniaAir Split typu vzduch/voda (3 – 12 kW, A+++/A++). To, co přesvědčí mnoho majitelů rodinných domů pro tento druh vytápění, je zejména rychlá, snadná instalace a opravdu nízké náklady na provoz. Systém se skládá z tepelného čerpadla, které se může nacházet na podstavci v zahradě, na střeše garáže nebo se zavěsí na stěnu domu. Vnitřní jednotka zvykne být umístěna v interiéru domu, nejčastěji ve sklepě, na chodbě či v technické místnosti. Její součástí je 190 l zásobník, který dokáže pokrýt běžné nároky čtyřčlenné rodiny na teplou vodu.

Tepelné čerpadlo dokáže spolehlivě fungovat při venkovní teplotě do -20 °C. Je nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také překvapivě tiché. Patří k nejtišším tepelným čerpadlům vzduch/voda na trhu. Již ve vzdálenosti pár metrů od zařízení je jeho zvuk téměř nepatrný. Je proto vhodné i pro rodinné domy v husté řadové zástavbě. Systém můžete ovládat z pohodlí gauče nebo i na dálku, přes internet a aplikaci ve smartphonu či tabletu. Kdykoli a kdekoli, jednoduše a přehledně. A to v případě, že tepelné čerpadlo zkombinujete se systémovým regulátorem.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články