Užijte si koupel ve vířivce i teď na podzim. Stačí ohřát si vodu

Redakce doporučuje

Chcete překvapit svou milou něčím zajímavým, ne zcela tradičním? Máte prostor venku na zahradě nebo terase, v zimě pak třeba doma nebo na chalupě? Kupte si vířivku. Můžete ji využívat celoročně, pokud máte prostor v interiéru a dopřát si malé domácí lázně kdykoli si budete přát. Teď na podzim ještě stihnete užít si koupel venku, nahřívat se a pozorovat západ slunce.

Kvalitní a oblíbené vířivky

Všimli jste si, že se vířivky v posledních letech těší čím dál větší popularitě? Není se čemu divit. Lidem pomáhají od bolestí svalů, uvolňují napětí v těle, díky vířivkám si užíváme perličkovou koupel, mohou nás příjemně namasírovat masážní trysky.

zdroj: https://pixabay.com/

Díky tomu, že se dá nastavit ohřev vody na námi oblíbenou teplotu, můžeme se i v chladnějším počasí těšit z příjemné teplé koupele. Ve chvílích, kdy už bude venku zima a vy si budete přesto přát užívat si luxus vířivky, můžete ji přestěhovat dovnitř.

Někdo si představuje, že je vířivka takový malý bazén, ale nutno říci, že ve vířivce si příliš nezaplavete. Je ale fakt, že pokud si zvolíte vířivku oválného tvaru, místa budete mít poměrně hodně. Právě takovou je např. nafukovací vířivka Bestway Lay-Z-Spa Mauritius AirJet. Má 180 vzduchových trysek, její objem je 1 123 l a vejde se do ní 5 – 7 osob. Součástí balení je kvalitní filtrace s ohřevem vody až na 40 °C.

O něco menší je nafukovací vířivka Bestway Lay-Z-Spa Hollywood AirJet, která je určena pro 4 – 6 osob. Vejde se do ní 908 l vodu a má skladné rozměry 196 x 66 cm s vnitřním průměrem 148 cm. Právě teď je k dostání se slevou 34 % z původní ceny.

Podívejte se na kompletní nabídku vířivek, bazénů i dalšího zahradního vybavení na stránky e-shopu Hawaj a nakupte si jej za velmi příznivé ceny. Budete rádi, jak příjemně i zdravěji můžete s pomocí vířivky žít.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články