Tipy na dárky

Redakce doporučuje

Vánoční atmosféra, ozdoby, dekorace. Vše už máme připraveno, zbývá rozlousknout ten nejtěžší oříšek – co darovat nejbližším pod stromeček? Složitější to bude u babiček, kteří „nic nepotřebují“, ale dilematem může být i dárek pro manžela. V následujícím článku pro vás máme pár tipů, kterými jistě uděláte radost.

Tip na dárek pro mámu

Máma – srdce rodiny, která ji spojuje a zoceluje. Rodina se nejčastěji během roku setkává u jídelního stolu – při společných obědech a večeřích.

Hrnec Le Creuset

Pro maminky bychom doporučovali některý z litinových hrnců Le Creuset. Francouzská značka se těší velké oblibě již řadu let a vaření v těchto hrncích zachovává jedinečné chutě připravovaných pokrmů. Tento oválný hrnec je dostatečně velký pro celou rodinu, ale dostatečně úzký, aby se vešel do trouby.

K dobré kávě

Aby si máma mohla vychutnat svou „chvilku pro sebe“ u kávy, doporučujeme stylové šálky od Vista Alegre. Kolekce Calzada portuguesa. Set 4 presso šálků inspirovaný mozaikou portugalských uliček je u nás jeden z nejoblíbenějších z této značky a jistě udělá radost.

Pro milovníka Harry Pottera

Ano, Harry Potter se vrací! A to i prostřednictvím limitované edice hrnců Harry Potter od Le Creuset. Pro všechny, kdo milují kouzlit v kuchyni bude povedeným dárkem litinový hrnec „Metlobal“ z této edice.

Tip na dárek pro manžela

Aby manžel v kuchyni dobře navařil, musí mít dobrý nůž! A na jeden opravdu výjimečný máme pro vás tip. Limitovaná edice nožů Shun Engetsu od značky KAI v sobě spojuje 71 vrstev nerezavějící damaškové oceli. Dvoujádrová čepel byla vytvořena jedinečným procesem kování, díky kterému nože řežou symetricky po obou stanech a nabízejí neustálou ostrost. Jsou baleny v dárkové krabičce. K tomu by se mu mohla hodit také elektrická bruska na nože od značky KAI.

Láhev pro sportovce

Když manžel rád sportuje, jistě ocení stylovou láhev. Tato láhev je novinkou pro rok 2021 a Le Creuset ji přináší ve více trendy barvách.

Tip na dárek pro prarodiče

Při dlouhých chladných večerech a luštění křížovek babičkám dělá společnost dobrý čajík. Co takhle jim udělat radost praktickým čajníkem? Francouzský Le Creuset nabízí tradiční čajníky, ze kterých čaj chutná ještě lahodněji.

Dalším tipem od nás pro babičky je vánoční talíř. Vista Alegre přináší každoročně limitovanou edici vánočních talířů Natal, které jsou vždy nepřehlédnutelným kouskem. Pro rok 2021 je motivem portrét Panny Marie a syna Ježíše a zdobení je inspirováno kaplí Nossa Senhora da Penha de França v Ílhavě.

Tip na dárek pro tchýni

Společné oslavy narozenin, výročí, rodinné návštěvy. K tomu patří pěkné kytice pro tchýně. Tchyně se tak jistě sejde váza na kytice či květiny z vlastní zahrady. Naším tipem je váza Minerva od Nachtmannu. Tento elegantní kousek je balen v dárkové krabici.

  1. tip – set dóz k servírování

Tento set dóz na servírování se lžičkami od Le Creuset může tchyně využít na koření, sušené bylinky ale i dipy. Milý a praktický dárek.

Chce to něco SPECIÁLNÍ

Dárek k Vánocům pro čerstvé novomanžele, rodiče nebo pro nás významnou osobu. K tomu se hodí jen jediné – stříbro, které je bude provázet po celý život.

Nejznámější výrobce stříbra Robbe & Berking nabízí stříbrné a postříbřené příborové sety, které naleznete také v michelinských restauracích.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články