Prodej měřidel i pomůcek pro geodety nabízí NAUTA HRADEC s.r.o.

Redakce doporučuje

Ve většině oborů najdeme pomůcky, které jsou specifické a potřebné právě pro daný obor a činnost s ním související. I geodet, který provádí geodetické práce, potřebuje pomůcky, bez nichž by se jen stěží obešel. A právě prodej pomůcek pro geodety, ale také měřidla a přístroje, nabízí společnost NATURA HRADEC s.r.o. Její hlavní aktivitou je zakázková výroba z plastů pro partnery, ale také vývoj vlastních produktů a celých výrobních programů. Na našem trhu je již od roku 1993, což je zárukou jejích bohatých zkušeností, které vám jako zákazníkům může předat.

Mnohý spotřební materiál pro geodety

Z potřeb pro geodety můžete poptávat geodetické znaky, hlavy pro geodetické znaky v různých barvách, také hřeby, podložky a nivelace, dřevěné kolíky, nebo třeba signální barvy ve sprejích, batohy pro geodety NIVCOMP, Libely a další.

K nejprodávanějším produktům patří platové hlavy HPJT pro kotvy TRNÍK a ZET v červené barvě pro značení v ČR, nebo třeba kotvy TRNÍK 52 a ZET 52.

Měřidla pro vaše přesné výsledky

Také prodej měřidel od NATURA HRADE s.r.o. můžete s důvěrou využít. Vybrat si můžete libely kulaté, podélné, libely fotografické, ale také libely reklamní nebo ostatní. Také v případě, že potřebujete NIVCOMP neboli digitální hadicovou vodováhu, přijdete si tady na své. Tento revoluční nivelační přístroj, který pomáhá měřit výškové rozdíly v celé budově, je praktický, rychlý a velmi jednoduchý.

Žádný jiný nivelační přístroj, digitální vodováha nebo stavební laser nepřinesl tolik pohodlí a jednoduchosti do zaměřování. Zvláště ve členitých budovách si budete libovat. Použití je namístě na stavbě, při rekonstrukci, při kontrolních pracích. Využijí ho řemeslníci elektrikáři, vodáci, plynaři, podlaháři, obkladači a další.

Prodej přístrojů tohoto formátu a jednoduchosti nemá obdobu a spokojeni budete i vy.

Na kompletní informace se můžete podívat na webové stránky naturahradec.cz.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články