Poznejte krbová a kachlová kamna s troubou. Jsou hezká a praktická

Redakce doporučuje

Určitě znáte klasická krbová kamna, která se u nás i ve světě hojně využívají. Dnes si však můžete koupit i krbová a kachlová kamna s troubou. Díky nim můžete vytápět prostory krbovými kamny zcela novým způsobem. Ať už si můžete dovolit dražší modely, např. od firmy LA NORDICA, nebo chcete levnější variantu ocelových kamen, např. od výrobců PRITY a THORMA, na krbova-kamna.com máte z čeho vybírat.

Topte, pečte i vařte

Jestliže nemusíte denně vařit oběd pro celou rodinu, budete nadmíru spokojeni s Bronpi Monza – kamny s troubou a plotýnkou. Jedná se o vysoce kvalitní krbová kamna s troubou a vranou plotnou od španělského výrobce kamen a krbů. Kamna mají jmenovitý výkon 9 kW se spotřebou otopu při jmenovitém výkonu 3,3 kg za hodinu.

V jejich horní části najdete troubu s teploměrem na pečení i ohřev jídla. Na horní desce se nachází dvě varné plotýnky. Prostorné topeniště je obložené šamotem, uvnitř se nachází litinový rošt, popelník. Nechybí regulátor primárního a sekundárního vzduchu. Plotýnky u tohoto modelu jsou certifikovány přímo na vaření, takže s nimi dosáhnete bodu varu.

Teplota v troubě se reguluje pomocí ovladačů přívodu vzduchu a dle množství dřeva. Rošt je výškově nastavitelný, na bocích pro zasouvání plechu a součástí je také plech pekáček. K topení se hodí jak dřevo, tak brikety. Maximální délka polen je 50 cm.

Designově povedená krbová kamna s troubou

Vzhledově velmi hezky působí krbová kamna Nordica Fulvia s troubou. Vytopí prostor o objemu až 172 m3. Troubu můžete použít na pečení i ohřev jídla. Troj-zónové spalování paliva přináší vysokou účinnost – 78 %. Vnitřní část tvoří litina – pevná část, vnější pak kachlový obklad, coby druhý plášť. Jsou ideální pro malé sálání tepla.

Nechte si s výběrem poradit na krbova-kamna.com. Budete spokojeni.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články