Jste alergik? Česká matrace od firmy Purtex, s.r.o. vám pomůže spát klidně

Redakce doporučuje

Když si našinec usmyslí, že vyrobí zboží kvalitní, funkční, s vysokou životností, jednoduše takové, které předčí nabídky zahraničních firmem, dosáhne toho. Češi mají „zlaté ruce“ a skvělé nápady. I díky tomu můžeme již od roku 1995 nakupovat kvalitní, zdravé a pohodlné matrace mnoha typů od české společnosti Purtex, s.r.o. Má několik prodejen po celé ČR a jednu na Slovensku. Matrace si tak můžete vyzkoušet dle libosti.

Žádané zdravotní matrace

Lidé s nemocným pohybovým aparátem, ale také lidé s velkou nadváhou, alergici i další, se zpravidla zaměřují na zdravotní matrace. Ty jsou totiž vyvinuty s ohledem na jejich zdraví a snahou co nejvíce jim ulehčit a zlepšit jejich stav.

Purtex s.r.o. nabízí matrace 1 + 1, klinicky hodnocené matrace Natur & Dream, luxusní matrace, dětské i akční matrace, nebo velmi užitečné chrániče matrací, které se hodí pro každého z nás, nejen pro nemocné a děti.

Jestliže trpíte alergií, sáhněte po matraci Monna Perfo. Jedná se o luxusní matraci, jež je vyrobená z certifikovaných materiálů a získala klinické hodnocení. Oceníte její výraznou vzdušnost. Skládá se ze tří druhů kvalitních pěn, jež zajišťují tu správnou oporu a dokonalý odpočinek. První ložnou plochu tvoří perforovaná paměťová pěna ViscoFoam ® s příjemnou měkkostí. Nosná část jádra je z desky z pěny xdura Air. Spodní část tvoří studená pěna CoolFlex ® s vysokou objemovou hmotností. Potah na matraci je možné doplnit o ventilační 3D mřížku nebo zesílený bok.

Pro zákazníky s velkou nadváhou je vhodná matrace Tamara. Tato tvrdší oboustranná sendvičová matrace je vhodná pro vysoké zatížení. Ložné plochy jsou vyrobeny z velmi kvalitních studených pěn CoolFlex ®, jež jsou speciálním tvarováním antidekubitním prořezem rozděleny do 7 anatomických zón. Střed matrace tvoří velmi pevná polyurethanová pěna. Matrace zaručuje ideální oporu tělu, dokonalé provzdušnění a je využitelní i jako prevence vzniku proleženin, tzv. dekubitů. Tvoří ji certifikované materiály a má klinické hodnocení. Potah je možné doplnit o ventilační 3D mřížku nebo zesílený bok.

Více informací a všechny české matrace najdete na matrace.purtex.cz.

- Reklama -události

Více článků autora

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články